CSR

społeczna
odpowiedzialność
biznesu

Wsparcie i porady dla osób nadmiernie zadłużonych oraz działalność edukacyjna.


Kredyt Inkaso S.A. prowadzi działalność o charakterze edukacyjnym, pomagając osobom borykającym się z problemem nadmiernego zadłużenia oraz promując oszczędny sposób życia. Kompendium wiedzy, porady praktyczne, ciekawe i użyteczne informacje dla osób, które chcą wyjść ze spirali zadłużenia oraz dla tych, którzy szukają nowych i skutecznych sposobów na unikanie zadłużenia znaleźć można na blogu Kredyt Inkaso [link]. Działania te maja na celu promowanie stylu życia unikającego nadmiernej konsumpcji, rozważnego korzystania z własnych zasobów finansowych, oszczędzania i poszukiwania dodatkowych źródeł dochodów oraz dróg wyjścia z trudnej sytuacji ekonomicznej dla osób, które popadły w kłopoty zbyt wysokich zobowiązań finansowych. Dostęp do informacji jest otwarty, a wszystkim tym, którzy takiego wsparcia potrzebują pomocą służą także konsultanci Kredyt Inkaso.


Nasadzenia krzewów w Zamościu

Zgodnie z podpisanym porozumieniem pomiędzy Kredyt Inkaso S.A. a Urzędem Miejskim w Zamościu (umowa sponsorska z 3 kwietnia 2019r.), Spółka sfinansowała i przeprowadziła nasadzenia pnączy przy dwunastu przystankach komunikacji miejskiej w Zamościu (ulice: Akademicka, Partyzantów, Dzieci Zamojszczyzny, Szczebrzeska, Piłsudskiego, Okrzei i Powiatowa). W ramach akcji przeprowadzonej przez pracowników KI SA posadzono 96 pnączy (wiciokrzew i bluszcz), które stanowić mają ochronę przed kurzem i nadmiernym naświetleniem przystanków.


Darowizna finansowa na rzecz Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” OPP

W ramach zakupu kartek świątecznych KI SA przekazało darowiznę finansową dla Fundacji na rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” w Gdyni. Pomoc została przekazana na siedzisko terapeutyczne KIT dla Marcina Malinowskiego.

Masz dług w Kredyt Inkaso?

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu