Spłata długów w 3 krokach

Pierwszy krok do zawarcia ugody: Dostałeś list od Kredyt Inkaso? Nie obawiaj się.

1. List od Kredyt Inkaso

To będzie początek dobrej zmiany. Odbierając od nas list, możesz być pewnym, że naszym celem jest przeprowadzenie Ciebie i Twojej rodziny przez wszystkie etapy wychodzenia z długów. Na pewno w procesie tym uwzględnimy Twoje aktualne możliwości finansowe i zaproponujemy takie opcje, aby koszty rozwiązania sytuacji były możliwie najniższe. Co ważne: zawsze dążymy do polubownego zamknięcia tego typu spraw.

Drugi krok do zawarcia ugody: Uważnie przeczytaj naszą korespondencję.

2. Uważnie przeczytaj korespondencję.

To bardzo ważne, żebyś poznał informacje, jakie zawiera list. Znajdują się w nim m.in. dane zobowiązania, dane pierwszego wierzyciela oraz informacja o powodzie, dla którego obecnie to Kredyt Inkaso zarządza zobowiązaniem. Jeśli jednak nie wszystko jest dla Ciebie jasne – zapraszamy: nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Trzeci krok do zawarcia ugody: Skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

3. Skontaktuj się z Kredyt Inkaso

Czekamy na Ciebie. Jeżeli po otrzymaniu listu zadzwonisz pod numer 22 22 333 44, będziemy mogli zaproponować Ci korzystne warunki zawarcia ugody. Jeżeli nie możesz od razu spłacić całego długu – możesz zaproponować nam realny termin spłaty i wysokość rat. Nasi specjaliści pomogą Ci ustalić najdogodniejsze warunki spłaty, tak aby nie nadwyrężały one Twojego miesięcznego budżetu. Celem Kredyt Inkaso jest bowiem zakończenie sprawy z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

Masz dług w Kredyt Inkaso?

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu