Kariera

Kredyt Inkaso S.A. to polska firma o zasięgu międzynarodowym, zajmująca się zarządzaniem wierzytelnościami na rynkach finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Od wielu lat jeden z liderów na rodzimym rynku obrotu wierzytelnościami. W zakresie swojej działalności współpracuje z czołowymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz podmiotami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Spółka posiada kadrę wyposażoną w niezbędną wiedzę i umiejętności, potencjał ekonomiczny i techniczny oraz narzędzia i środki niezbędne, do jak najlepszego wykonywania powierzonych obowiązków. Grupa Kapitałowa Kredyt Inkaso, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracowników o dużym doświadczeniu zawodowym, jak również osób młodych, energicznych, optymistycznie nastawionych do wyzwań w dynamicznie zmieniającym się środowisku finansowym.

Opis stanowiska:

  • opiniowanie dokumentów wewnętrznych oraz projektów umów pod kątem zgodności z przepisami prawa podatkowego
  • monitorowanie zmian przepisów podatkowych, dostosowanie zasad i procedur rozliczeń do zmienionych przepisów
  • weryfikację danych finansowo-księgowych pod kątem podatkowym
  • sporządzanie informacji i deklaracji podatkowych zgodnie z przepisami prawa
  • sporządzanie dokumentacji podatkowej do transakcji z podmiotami powiązanymi
  • wypracowanie i wdrożenie rozwiązań optymalizacyjnych
  • udział w prowadzonych przeglądach podatkowych oraz audytach finansowych
  • współpracę z doradcami podatkowymi
  • raportowanie na potrzeby Spółki, w szczególności w zakresie podatkowym oraz podatku odroczonego

Wymagania:

  • minimum 4 lat doświadczenia zawodowego w zakresie podatków
  • praktycznej znajomości zagadnień podatkowych
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (ekonomiczne lub prawnicze)
  • dobrej znajomości MS Office (w szczególności EXCEL)
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • zaangażowania i umiejętności pracy pod presją czasu
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej, będącej liderem w swojej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Nowoczesne biuro w świetnie skomunikowanej lokalizacji
  • Prywatny pakiet medyczny, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz inne benefity

W tytule e-maila należy podać nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.

Do dokumentów należy dołączyć następujące oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kredyt Inkaso S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 39 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania." Oferty nie zawierające zgody na przetwarzanie danych nie będą rozpatrywane.

Masz dług w Kredyt Inkaso?