Szczegóły oferty

Piękna rezydencja 330 m2 w Słupi, 40 km od Łodzi
749 000,00 zł (2724,24 zł/m2)


Zdjęcia:


Opis:

NA SPRZEDAŻ

 

Piękny, duży dom o powierzchni 330 m2 zlokalizowany w miejscowości Słupia 115 (powiat skierniewicki, województwo łódzkie).

 

Opis domu:

Budynek mieszkalny, parterowy, całkowicie podpiwniczony z użytkowym poddaszem wykonany w technologii tradycyjnej częściowo uprzemysłowionej. Fundamenty betonowe na ławach zbrojonych. Izolacja pozioma dwa razy papa na lepiku na gorąco. Ściany zewnętrzne z pustaka MAX dwa razy i ocieplone w postaci 12 cm styropianu pomiędzy pustakami. Całość od wewnątrz pokrywają tynki cementowo-wapienne malowane emulsyjnie. Ściany działowe z połówek pustaka. Przewody kominowe z cegły czerwonej. Drzwi wejściowe i wewnętrzne drewniane. Stolarka okienna drewniana. Podłogi wyłożone panelami i terakotą. W łazienkach glazura i terakota. Schody żelbetowe obłożone terakotą. Stropy monolityczne zbrojone stalą. Dach konstrukcji drewnianej pokryty blachą powlekaną. Schody zewnętrzne obłożone terakotą. Fundamenty obłożone piaskowcem. Standard wykonania bardzo dobry.

Całość budynku wyposażona jest w instalację elektryczną światła i siły, telefoniczną, c.o. z lokalnej kotłowni węglowo-olejowej. Instalacja wodna z sieci gminnej, kanalizacja lokalna (szambo).

 

Opis działki:

Działka oznaczona numerem geodezyjnym numer 1173/1 o powierzchni 1900 m2. Ukształtowanie terenu równe. Teren uzbrojony jest w wodę z sieci gminnej, kanalizację (kanalizacja lokalna szambo), przyłącze energii elektrycznej 220V/380V. Dojazd bezpośredni do nieruchomości nawierzchnią utwardzoną asfaltem.

Działka ogrodzona. Od strony frontowej ogrodzenie murowane z klinkieru. Brama wjazdowa metalowa rozwierana w dobrym stanie technicznym.

 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 668 347 166.


  • Numer oferty: L/1/DWK/1/2019
  • Cena: 749 000,00 zł (2724,24 zł/m2)
  • Powierzchnia użytkowa: 330 m2
  • Region: łódzkie, Słupia
  • Źródło: Sprzedaż własna
  • Rodzaj: Dom

Masz dług w Kredyt Inkaso?

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu