Logo Kredyt Inkaso
3 kroki do zawarcia ugody

Tylko 3 kroki żeby zawrzeć ugodęZapoznaj się z procesem zawarcia ugody

List od Kredytu Inkaso 1

odbierz list od Kredyt Inkaso

To będzie początek dobrej zmiany. Odbierając od nas list, możesz być pewnym, że naszym celem jest przeprowadzenie Ciebie i Twojej rodziny przez wszystkie etapy wychodzenia z długów. Na pewno w procesie tym uwzględnimy Twoje aktualne możliwości finansowe i zaproponujemy takie opcje, aby koszty rozwiązania sytuacji były możliwie najniższe.


Co ważne: zawsze dążymy do polubownego zamknięcia tego typu spraw.

Czytaj korespodencję 2

uważnie przeczytaj korespondencję

To bardzo ważne, żebyś poznał informacje, jakie zawiera list.


Znajdują się w nim m.in. dane zobowiązania, dane pierwszego wierzyciela oraz informacja o powodzie, dla którego obecnie to Kredyt Inkaso zarządza zobowiązaniem. Jeśli jednak nie wszystko jest dla Ciebie jasne – zapraszamy: nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Skontaktuj się z Kredyt Inkaso 3

Skontaktuj się z Kredyt Inkaso

Czekamy na Ciebie. Jeżeli po otrzymaniu listu zadzwonisz pod numer 22 22 333 44, będziemy mogli zaproponować Ci korzystne warunki zawarcia ugody. Jeżeli nie możesz od razu spłacić całego długu – możesz zaproponować nam realny termin spłaty i wysokość rat. Nasi specjaliści pomogą Ci ustalić najdogodniejsze warunki spłaty, tak aby nie nadwyrężały one Twojego miesięcznego budżetu. Celem Kredyt Inkaso jest bowiem zakończenie sprawy z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

Logo Kredyt Inkaso
Spłać online
Kontakt
Zaloguj się