Logo Kredyt Inkaso
Dokumenty do pobrania

Tutaj możesz pobrać najważniejsze dokumenty Wszystko pod ręką

Na pewno przydadzą się one w rozwiązaniu spraw formalnych. Przejrzyj poniższe dokumenty. Jeżeli uważasz, że któryś pomoże w sprawie twojego zobowiązania – po prostu go wypełnij i wyślij pocztą.

Prosimy o wysyłanie wypełnionych formularzy na adres: Kredyt Inkaso, ul. Okrzei 32, 22-400 Zamość.

Oświadczenie o zmianie adresu

Jeśli zmienisz adres, bardzo ważne, abyś nas o tym powiadomił; musimy zachować ciągłość korespondencji, aby doprowadzić sprawę do szczęśliwego zakończenia. Swoje nowe dane wyślij na nasz adres w Zamościu.

Pełnomocnictwo

Jeśli chcesz wyznaczyć pełnomocnika, który będzie Cię reprezentował w kontaktach z Kredyt Inkaso, wypełnij ten dokument oraz wyślij go na nasz adres w Zamościu.

Wniosek o raty i zawarcie ugody

Jeśli nie jesteś w stanie spłacić swojego zadłużenia jednorazowo, możesz to zrobić w korzystnych ratach. Poszukajmy kompromisu – wypełnij wniosek i prześlij go do nas, a wspólnie znajdziemy polubowne i najlepsze rozwiązanie spłaty Twojego zadłużenia

Wniosek o przystąpienie do długu:

Ktoś bliski chce Ci pomóc ze spłatą Twojego zadłużenia? To bardzo dobra wiadomość. Wypełnijcie razem ten formularz i wyślijcie go na nasz adres Centrum Operacyjnego w Zamościu. Nasz doradca na pewno się z Wami skontaktuje

Oświadczenie dla spadkobiercy

Oświadczenie dla spadkobiercy

Zmiana danych osobowych

Zmiana danych osobowych

Logo Kredyt Inkaso
Spłać online
Kontakt
Zaloguj się