Logo Kredyt Inkaso
Zleć nam odzyskanie wierzytelności

ZLEĆ NAM ODZYSKANIE WIERZYTELNOŚCI

20 lat doświadczenia na rynku zarządzania wierzytelnościami. Kredyt Inkaso od lat realizuje transakcje zakupu oraz profesjonalnego zarządzania portfelami wierzytelności. Ofertę kierujemy zarówno do wierzycieli pierwotnych (takich jak banki, firmy telekomunikacyjne, firmy pożyczkowe), jak również do wierzycieli wtórnych. Prowadzimy zarówno kompleksowe procesy windykacyjne, jak i realizację ich wybranych elementów. Osobom i firmom zadłużonym, które obsługujemy, oferujemy szeroką gamę możliwości spłaty należności.

Aktualnie w skład Grupy Kapitałowej Kredyt Inkaso wchodzą wyspecjalizowane spółki: Finsano S.A., Kancelaria Prawna FORUM, Kredyt Inkaso IT Solutions sp. z o.o., oraz trzy fundusze inwestycyjne, a także zagraniczne spółki z siedzibą w Luksemburgu, Bułgarii, Rumunii, Rosji oraz Chorwacji.

Windykacja

Najważniejsze zalety współpracy z Kredyt Inkaso:

Skuteczność windykacji oparta na wieloletnim doświadczeniu.

Wiedza ,którą czerpiemy z badań analitycznych i statystycznych prowadzonych na sprawach, które obsługujemy jako spółka przez ponad 20 lat.

Doświadczenie liczone w latach. Dokładnie dwudziestu.

Strategie zarządzania portfelami wierzytelności. Autorskie, sprawdzone i skuteczne.

Optymalizacja kosztów windykacji dzięki stosowaniu innowacyjnych narzędzi i procesów.

Możliwości operacyjne –mamy do dyspozycji dwa centra operacyjne, dwa niezależne call center, doświadczenie z obsłudze terenowej, wyspecjalizowaną kancelarię prawną.

Szacunek i kultura osobista, z jakimi odnosimy się do osób zadłużonych, dbając zarówno o dobre imię Kredyt Inkaso, jak i o dobrą opinię o naszych Klientach.

Nieruchomości, windykacja
Logo Kredyt Inkaso
Spłać online
Kontakt
Zaloguj się