Zleć nam windykację

biznes2

Specjalizujemy się w zarządzaniu
trudnymi należnościami

18 lat doświadczenia w obrocie wierzytelnościami. Kredyt Inkaso od lat realizuje zlecenia zakupu oraz profesjonalnego zarządzania portfelami wierzytelności, również przeterminowanych. Ofertę kierujemy zarówno do wierzycieli pierwotnych (takich jak banki, firmy telekomunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe), jak również do wierzycieli wtórnych (takich jak Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych lub fundusze Private Equity).

Każdy pakiet wierzytelności szczegółowo analizujemy, już na wstępnym etapie szukając najlepszych ścieżek odzyskania wybranych segmentów wierzytelności. Dzięki temu osiągamy wysoki poziom ściągalności długów przy jednoczesnej optymalizacji kosztów windykacji. Prowadzimy zarówno kompleksowe procesy windykacyjne, jak i realizację ich wybranych elementów. Wraz z Klientem możemy zaoferować dłużnikom szeroką ofertę produktów restrukturyzujących zadłużenie; łącznie z pożyczkami dostosowanymi do konkretnych sytuacji finansowych osób obarczonych zobowiązaniami.

Aktualnie Grupa Kapitałowa Kredyt Inkaso zarządza wierzytelnościami, których wartość nominalna wynosi ok. 5 mld złotych. W skład grupy wchodzą wyspecjalizowane spółki: Kancelaria Prawna FORUM, FINSANO Consumer Finance, LPA sp. z o.o., KI Nieruchomości sp. z o.o. oraz dwa fundusze inwestycyjne.

Najważniejsze zalety współpracy z Kredyt Inkaso

  • Skuteczność windykacji oparta na wieloletnim know-how.
  • Wiedza, którą czerpiemy z badań statystycznych prowadzonych na ok. 700 tys. jednostkowych wierzytelności obsługiwanych przez Kredyt Inkaso.
  • Doświadczenie liczone w latach. Dokładnie osiemnastu.
  • Strategie zarządzania portfelami wierzytelności. Autorskie, sprawdzone i skuteczne.
  • Optymalizacja kosztów windykacji dzięki stosowaniu sprawdzonych w praktyce benchmarków.
  • Możliwości – mamy dwa centra operacyjne, dwa niezależne call center, rozbudowane kadry windykacji terenowej, doświadczoną kancelarię prawną i własne struktury SKIP-owe.
  • Szacunek i kultura osobista, z jakimi odnosimy się do każdego dłużnika, dbając zarówno o dobre imię Kredyt Inkaso, jak i o dobrą opinię o naszych Klientach.

Masz dług w Kredyt Inkaso?

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu