Logo Kredyt Inkaso
Pomożemy uniknąć Ci egzekucji z nieruchomości

Pomożemy Ci uniknąć egzekucji z nieruchomości

Zadbaj o swoje nieruchomości – znajdziemy polubowne rozwiązanie i rozłożymy Twój dług na raty. Dopasowując wariant spłaty, zawsze kierujemy się obecną sytuacją finansową osoby zadłużonej po to, aby spłata była po prostu możliwa i mieściła się w domowym budżecie.

Jeśli komornik prowadzi egzekucję z Twojej nieruchomości, skontaktuj się doradcą Kredyt Inkaso S.A. Wspólnie wybierzemy najlepszy sposób spłaty Twojego zadłużenia, abyś mógł uniknąć kosztownego postępowania egzekucyjnego.

Sąd wyznaczył termin licytacji Twojej nieruchomości? Nasi eksperci pomogą Ci znaleźć najlepsze, możliwe rozwiązanie na spłatę Twojego długu – ugodowo.

Skontaktuj się z nami - nasi eksperci przeprowadzą procedurę restrukturyzacyjną i dobiorą odpowiednie rozwiązanie do Twojej sytuacji. Jeżeli jedynym rozwiązaniem spłaty zadłużenia jest sprzedaż nieruchomości, pomożemy Ci przy tej czynności i umorzymy pozostałą część Twojego zadłużenia.

Nieruchomości - jak uniknąć egzekucji?

Dlaczego warto się z nami skontaktować?

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie – najpierw staramy się dobrze zrozumieć sytuację naszych klientów. Doradzamy w wyborze najlepszego wariantu spłaty.

Skontaktuj się z naszym doradcą i dowiedz się, jakie opcje spłaty przygotowaliśmy dla Ciebie.

Logo Kredyt Inkaso
Spłać online
Kontakt
Zaloguj się